2-asis vaikų darželis Salaspilyje


 Vaikai yra Latvijos ateitis, kuri formuojama šiandieną, todėl vis daugiau dėmesio skiriama ikimokykliniam ugdymui. Siekiant sėkmingai ugdyti įgūdžius ir kompetencijas, kurių vaikams reikia prieš pradedant lankyti mokyklą, gerinamos švietimo paslaugos, o patalpų tinkamumas yra svarbus aspektas. Vaikų daželių patalpoms keliami specifiniai reikalavimai, medžiagos turi būti aukščiausios kokybės, kad ir vaikai, ir mokytojai jaustųsi gerai ir patogiai, be to, negalima pamiršti šio amžiaus vaikų keliamo triukšmo lygio, patalpos turi būti pakankamai erdvios ir sugeriančios garsus.

Projektuojant 2-ąjį Salaspilio darželį buvo atsižvelgta į viską – akustiką, patalpų mikroklimatą, stilingą išvaizdą ir eksploatacinį pastato komfortą. CEWOOD plokštės lubų apdailai padeda pasiekti visus šiuos tikslus. Pastate yra įdomi savybė – CEWOOD patikrinimo langeliai. Jie ne tik leidžia pasiekti paslėptas komunikacijas bet kuriuo metu, bet ir suteikia visus CEWOOD plokščių privalumus.

Salaspilio 2-ojo vaikų darželio statybos darbai jau eina į pabaigą, o savivaldybės specialistai aktyviai bendradarbiauja, kad kuo greičiau būtų atidarytas darželis naujiesiems Salaspilio gyventojams.

Naudotos medžiagos:

CEWOOD akustinės plokštės, patikrinimo langeliai
Medžio vilnos plotis: 1,5 mm
Plokštės storis: 35 mm
Plokščių dydis: 1200 x 600 mm, 600 x 600 mm
Spalva: natūrali
Profilis: P0
Tvirtinimo metodas: sraigtais ant CD profilio rėmo

Tūris: 3400 m2; 350 patikrinimo langelių