Efektyvūs lubų apdailos sprendimai ugdymo įstaigoms Carnikava pradinėje mokykloje


Šiuolaikiškoje, rekonstruotoje mokykloje yra 30 klasių, talpinančių 660 mokinių, taip pat 43 kitos paskirties patalpos, biblioteka, kurioje yra tyli zona skaitymui, ir vestibiuliai su didžiulėmis poilsio erdvėmis.

Carnikavos pradinės mokyklos projektui pasirinkta lubų apdailos medžiaga – CEWOOD lubų apdailos plokštės – aiškus atsakymas į klausimus: kokia bus akustika kiekvienoje klasėje ir vestibiuliuose bėgant mokyklos gyvavimo dešimtmečiams, kaip naujose patalpose jausis darbuotojai ir mokiniai, koks bus mikroklimatas, ar projektas tvarus.

Ekonomiški sprendimai gali būti veiksmingi ir patalpų interjero, mikroklimato bei ypač akustinio komforto atžvilgiu. CEWOOD plokštės 100 % atitinka visus minėtus reikalavimus. Statybų išlaidos sumažėja mažiausiai 10-15 % lyginant su įprastomis lubų apdailos išlaidomis.

Šiuo atveju ir kiti privalumai neprilygstami – be galo geras patalpų mikroklimatas, harmoninga aplinka, nepaprastai patogus naudojimas, 100 % natūrali medžiaga, kuriai būdingos medienos savybės.

Carnikavos pradinės mokyklos projektas buvo baigtas 2022 metais. Tai pirmieji mokinukų metai šiuolaikiškame, rekonstruotame pastate.
7000 m2 plotą dengiančios CEWOOD plokštės buvo sumontuotos ant CD profilių. Standartines medžiagas galima nuolat įsigyti iš CEWOOD sandėlio. Pagrindinis projekto rangovas SIA NEWCOM CONSTRUCTION giria patogų ir greitą plokščių montavimą, kuris leidžia pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Naudotos medžiagos:

CEWOOD akustinės plokštės
Medžio vilnos plotis: 1.0 mm;
Plokštės storis: 25 mm;
Plokštės dydis: 1200 x 600
Spalva: balta
Profilis: P5
Plotas: 7000 m2