Efektyvūs, ugdymo įstaigoms tinkantys lubų apdailos sprendimai Carnikavos pradinės mokyklos rekonstrukcijos projekte

  
 Mokykla bus šiuolaikiškai rekonstruota, joje bus įrengta mažiausiai 30 klasių, kurios talpins 660 mokinių, 43 kabinetai, biblioteka su tyliąja skaitykla ir koridoriai su erdviomis poilsio zonomis.

Carnikavos pradinės mokyklos projekte pasirinkta lubų apdailos medžiaga - CEWOOD lubų plokštės - yra aiškus atsakymas į klausimą, kokia bus patalpų akustika kiekvienoje klasėje ir mokyklos koridoriuje po kelių dešimčių metų. Kaip mokyklos darbuotojai ir mokiniai jausis naujose patalpose?

Koks bus patalpų mikroklimatas ir projekto tvarumas? Ekonomiškai efektyvūs sprendimai taip pat gali būti veiksmingai taikomi patalpų interjerui, vidaus klimatui ir ypač akustiniam komfortui patalpose. CEWOOD plokštės atitiks visas šias sąlygas 100 %. Statybų išlaidos sumažinamos mažiausiai 10-15 % lyginant su tradicinės lubų apdailos kaštais. Bendrieji privalumai šiuo atveju yra nepalyginami – puikus akustinis patalpų mikroklimatas, harmoninga atmosfera, visiškai patogus naudojimas, 100 % natūrali medžiaga, išlaikanti medienos privalumus.

Carnikavos pradinė mokykla vis dar rekonstruojama. 7000 m2 CEWOOD plokščių montuojami ant CD profilių. Standartinės medžiagos yra nuolatiniame CEWOOD sandėlio asortimente. Objekto generalinis rangovas - SIA NEWCOM CONSTRUCTION - vertina patogų ir greitą plokščių montavimą ir puikų rezultatą.


Naudotos medžiagos:

CEWOOD akustinės plokštės

Medžio vilnos plotis: 1,0 mm; 
Plokštės storis: 25 mm
Plokštės matmenys: 1200x600; 

Spalva: balta

Profilis: P5

Tūris: 7000 m2