„Hagberg“ mokymo centro ir biuro pastatas


HAGBERG – pasaulinio lygio verslo standartais ir siekiais pasižyminti vietos bendrovė, kuri savo veiklą pradėjo 2009 m. Bendrovės tikslas – palengvinti kasdienį žmonių ir įmonių gyvenimą kuriant, plėtojant ir prižiūrint kokybišką gyvenamąją erdvę. Kadangi HAGBERG yra kokybiškų erdvių kūrimo profesionalai, jų naujajame biure įrengti tik patys ambicingiausi sprendimai.
Patalpos pasižymi aukštomis lubomis, pramoninio stiliaus dizainu ir įvairiais matomais techniniais elementais. Tokioje specifinėje erdvėje dizaino detalės ypač svarbios. HAGBERG biure lubų apdaila yra labai svarbi akustiniam ir vizualiniam erdvės dizainui. CEWOOD čia vaidina svarbų vaidmenį, nes lubų apdailai pasirinktos CEWOOD plokštės sukuria įdomius dizaino sprendimus „Baffle“ plokštes derinant su įvairių formų salelėmis. Salelės su integruotais apšvietimo elementais atrodo ypač efektingai. Jos slopina aukštų lubų įspūdį ir leidžia išvengti tuštesnėms patalpoms būdingo aido pojūčio. Įspūdingas lubas derinant su šiuolaikiškais baldais ir gyvais augalais buvo sukurtas jaukus ir įkvepiantis biuras.


Šiuo metu panašūs sprendimai įrengiami bendradarbystės erdvėje prekybos centre „Galerija Ryga“ ir keliose kitose vietose, apie kurias papasakosime artimiausiu metu.

Medžiagos:

CEWOOD salelių sprendimai
Medienos drožlės plotis: 1,0 mm; 
Plokštės storis: 25 mm
Plokštės dydis: įvairių formų salelės
Spalva: nudažyta natūralia spalva

CEWOOD „Baffle“ plokštės
Medienos drožlės plotis: 1,0 mm;
Plokštės storis: 50 mm
Plokštės dydis: įvairūs dydžiai
Spalva: nudažyta natūralia spalva 

Užsakovas: Ozolkalnu biroji
Architektūra: Goodpattern, Guntis Ziņģis
Statybos rangovas: Būvdarbu sistēmas