Rėzeknės olimpinis centras

 Kadangi Rėzeknėje trūko modernaus sporto centro bei buvo siekiama propaguoti sportą tiek Rėzeknėje, tiek visame Latgalos regione, 2013 metais buvo pradėtos Rėzeknės olimpinio centro statybos. Galutiniame projekto etape iškilo daugiafunkcė arena, kurią sudarė salė su žiūrovų vietomis bei čiuožykla su žiūrovų vietomis.

 Siekiant užtikrinti, kad daugiafunkcė arena būtų vizualiai patraukli, sienų apdailai buvo panaudotos ryškios įdomaus dizaino CEWOOD plokštės; šios nudažytos ekspresyviais atspalviais – ryškiai žalia ir oranžine spalvomis. Besikaitaliojančiu raštu išdėliotos P5 profilio plokštės – 1200 x 600 mm dydžio. Plokščių spalva buvo derinama su kitais arenos elementais – kėdžių spalva, čiuožyklos kraštu. Turint omenyje sienų spalvos pasirinkimą, šios tapo pagrindiniu patalpų akcentu. Pasirinkimą lėmė ne tik estetinės CEWOOD plokščių savybės, lygiai taip pat buvo svarbus tinkamumas vidaus klimatui, geresnė akustinė sugertis, taip pat ir fizinis plokščių atsparumas.

 CEWOOD plokštės – unikali daug privalumų turinti medžiaga, kuri tinka didelio intensyvumo patalpoms, tokioms kaip olimpinis centras. CEWOOD plokštės jau buvo panaudotos 3 olimpiniuose centruose Latvijoje.Panaudotos medžiagos:
CEWOOD akustinės plokštės
Medienos drožlės plotis: 1,5 mm
Plokštės storis: 25 mm
Plokštės dydis: 1200 x 600 mm
Spalva: Speciali RAL
Profilis: P5
Tūris: 2200 m2