Mācību iestādēm atbilstoši efektīvi griestu apdares risinājumi Carnikavas pamatskolā

 Moderni rekonstruētajā skolā ir 30 klases 660 skolēniem, 43 kabineti, kā arī bibliotēka ar kluso lasītavu un gaiteņi ar plašām atpūtas zonām.

Izvēlētais griestu apdares materiāls Carnikavas pamatskolas projektā – CEWOOD griestu apdares plātnes - ir skaidra atbilde uz jautājumiem: kāda telpu akustika būs ikvienā klasē un skolas gaitenī skolas ekspluatācijas desmitgadēs? Kā skolas darbinieki un skolēni jutīsies jaunajās telpās? Kāds būs mikroklimats un projekta ilgtspēja?

Izmaksu efektīvi risinājumi var būt arī efektīvi attiecībā uz telpu interjeru, mikroklimatu un it īpaši uz akustisko komfortu telpās. CEWOOD plātnes 100% nodrošina visus minētos nosacījumus. Būvniecības izmaksas tiek samazinātas par vismaz 10 – 15% salīdzinājumā ar tradicionālo griestu izbūves izmaksām. Kopējie ieguvumi šajā gadījumā ir nesalīdzināmi – teicams telpu akustiskais mikroklimats, harmoniska vide, nevainojami ērta ekspluatācija, 100% dabisks materiāls, kas saglabā kokam rakstūrīgās priekšrocības.

Carnikavas pamatskola ir objekts, kurš ir pabeigts tikai 2022. gadā un šis ir pirmais mācību gads skolēniem rekonstruētajā un modernajā ēkā.
7 000 m2 CEWOOD plātņu tika montētas uz CD profiliem. Tipveida materiāls pieejams CEWOOD noliktavas pastāvīgajā sortimentā. Objekta ģenerāluzņēmējs - SIA NEWCOM CONSTRUCTION - atzinīgi novērtē ērto un ātro plātņu montāžu, iegūstot teicamu gala rezultātu.


Skola būvniecības procesā Pabeigts projekts
Izmantotie materiāli:

CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1,0 mm; 
Plātnes biezums: 25 mm
Plātnes izmērs: 1200x600; 
Krāsa: balta
Profils: P5
Apjoms: 7000 m2