SIA Dores Engineering

 Baltijā plaši atpazīstams ražošanas līniju un iekārtu ražotājs, kas piedāvā klientiem individuālus risinājumus no iekārtas projektēšanas līdz tās uzstādīšanai un servisam. Domājot par energofektīvāku resursu izmantošanu, tika nolemts siltināt metālapstrādes ceha jumtu, vienlaikus pazeminot telpas augstumu, lai samazinātu kopējo kubatūru.
 Ēka bija tipiska industriāla sendvičtipa paneļu celtne ar sendvičtipa jumtu un metāla kopnēm. Pie metāla kopnēm tika stiprinātas brusas, šķērslatojums un veidots siltināšanas “pīrāgs”, ko no telpas puses apdarināja ar CEWOOD plāksnēm. Viens no lielākajiem ieguvumiem bija būtisks akustiskā komforta uzlabojums – ja iepriekš, strādājot ar metālu, skaņa telpā ilgi atbalsojās un to papildināja arvien jaunas skaņas, radot milzīgu skaņas akumulāciju, tad pēc griestu izbūves skaņas atbalss un akumulācija neveidojās, darba vide ievērojami uzlabojās.


Atis Garklāvs, uzņēmuma SIA Dores Engineering īpašnieks
“Kad izlēmām par ceha jumta siltināšanu, mums bija svarīga energoefektivitāte, telpu uzturēšanas izmaksu ekonomija, taču ne mazāk svarīgi bija, lai remonta rezultātā mēs iegūtu darbiniekiem patīkamas un komfortablas telpas. Uzņēmumā strādājam ar metālu, to apstrādājot rodas metālam tipiskā skaņa, kas mēdza būt traucējoša. Identificējām to kā problēmu, ko vēlējāmies novērst, tas bija viens no iemesliem, kāpēc apdarei izvēlējāmies CEWOOD plātnes. Rezultātā nebija vairs jūtama metāla “spalgā” skaņa, tā vairs neatbalsojās un materiāla izskats bija kā patīkama pievienotā vērtība. Ar pārliecību varu apgalvot, ka siltināšanas un remonta rezultātā, ceha darbinieku komforts manāmi uzlabojās, atstājot pozitīvu iespaidu uz darba atmosfēru.”
Izmantotie materiāli:
CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1,0 mm
Plātnes biezums: 25 mm
Plātnes izmērs: 2400 x 600 mm
Krāsa: naturāla
Profils: P11
Apjoms: 550 m2