Hagberg mācību centra/biroja ēka


 HAGBERG ir pašmāju uzņēmums ar pasaules līmeņa biznesa standartiem un vērienu, kas savu darbību aizsāka 2009. gadā. Uzņēmuma darbības mērķis ir atvieglot iedzīvotāju un uzņēmumu ikdienu, veidojot, attīstot un uzturot kvalitatīvu dzīves telpu.Tā kā  HAGBERG ir profesionāļi kvalitatīvas telpas radīšanā, tāpēc jaunajā birojā uzstādīti tikai augstākajām prasībām atbilstoši risinājumi.
Telpās ir augsti griesti, industriāls dizains un dažādi vizuāli neaizsegti industriāli elementi. Pie šādas telpu specifikas, liela nozīme ir dizaina elementiem. HAGBERG birojā lielo nozīmi telpas skaņas sakārtošanā un vizuālajā jomā piešķir izvēlētie griestu apdares risinājumi. CEWOOD šeit ieņem galveno lomu, tā kā griestu apdarē izmantotas CEWOOD plātnes aizraujošos dizaina risinājumos, kombinējot Baffle plātnes ar dažādu formu salām. Efektīvi izskatās izveidotās salas, ar integrētiem apgaismojuma elementiem. Tas nolīdzsvaro augsto griestu sajūtu un sakārto tukšās telpas skaņas efektu. Apvienojot ļoti efektīvos griestus ar mūsdienīgām mēbelēm un dzīvajiem augiem, ir izdevies izveidot skaistu, mājīgu un iedvesmojošu biroju. 


Līdzīgi risinājumi tiek šobrīd uzstādīti co-working zonā Galerijā Rīga un vairākos citos objektos, pa kuriem informēsim tuvākajā laikā.
Izmantotie materiāli:

CEWOOD Salu risinājumi
Skaidas platums: 1,0 mm; 
Plātnes biezums: 25 mm
Plātnes izmērs: dažādu formu salas
Krāsa: naturāli krāsots

CEWOOD Baffle plātnes
Skaidas platums: 1,0 mm;
Plātnes biezums: 50 mm
Plātnes izmērs: dažādi izmēri
Krāsa: naturāli krāsots 

Pasūtītājs: Ozolkalnu biroji
Arhitekts: Goodpattern, Guntis Ziņģis
Būvnieks: Būvdarbu sistēmas