SIA KVIST

Kvist ir viens no lielākajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kas nosaka dizaina, tehnoloģiju un kvalitātes standartus. Ražotnē, kas izveidota Mālpils teritorijā, top krēsli un dažādi citi izstrādājumi slaveniem mēbeļu dizaina zīmoliem visā Pasaulē. Sadarbība ar CEWOOD aizsākās, kad radās nepieciešamība mazināt ražotnē esošās kompresoru telpas trokšņus. Izolācijai tika izmantotas CEWOOD plātnes un iegūtais rezultāts bija teicams. Ņemot vērā šo pozitīvo pieredzi, tika pieņemts lēmums jaunizbūvētajā cehā izmantot šo materiālu kā ražošanas, tā arī biroju daļā. Pateicoties CEWOOD plātņu uzstādīšanas ērtumam un ātrumam, tas neatstāja iespaidu uz noslogoto ražošanas procesu, kas bija nozīmīgs priekšnosacījums konkrētā materiāla izvēlei.


Kristaps Keslers, uzņēmuma SIA KVIST saimniecības vadītājs
“KVIST jaunuzbūvētā ceha iekšējai apdarei izvēlējāmies CEWOOD ražotās 35 mm biezuma akustiskās plātnes, galvenokārt, lai absorbētu kokapstrādes darbagaldu radīto troksni un, lai iegūtu estētisku, gaišu darba vidi, kurā strādāsim. Uzņēmumam ir ārkārtīgi svarīga vide, kādā strādā mūsu darbinieki, tāpēc estētikas un absorbcijas faktori bija vienlīdz nozīmīgi.
Sadarbību ar CEWOOD mēs raksturotu kā ļoti veiksmīgu – viss tika paveikts noteiktajos termiņos, turklāt saņemtie materiāli ir tiešām kvalitatīvi un nodrošina mums nepieciešamo akustisko komfortu.“
Izmantotie materiāli:
CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1,5 mm
Plātnes biezums: 25 mm
Plātnes izmērs: 1200 x 600 mm
Krāsa: balta
Profils: P5
Apjoms: 700 m2
CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1,5 mm
Plātnes biezums: 35 mm
Plātnes izmērs: 2400 x 600 mm
Krāsa: balta
Profils: P5
Apjoms: 3500 m2