Liepājas Olimpiskā centra SPA zona

 Liepājas olimpiskais centrs ir 18 000 m2 liels un izvietots vairākās ēkās. Tajā tiek veiksmīgi apvienotas dažādu funkciju telpas. Olimpiskajā centrā atrodas gan zāles kā basketbolam, tā volejbolam, florbolam, galda tenisam, boksam, džudo, cīņām, gan konferenču, deju un semināru zāles.

Pēc sportiskām aktivitātēm liela nozīme ir produktīvai atpūtai, tāpēc Liepājas Olimpiskajā centrā ir pieejams baseins un modernākais SPA centrs Kurzemē. SPA kompleksā ietilpst gan ūdens atrakcijas bērniem, gan relaksācijas zona pieaugušajiem.

Liepājas Olimpiskā centra SPA zonas griesti ir aprīkoti ar CEWOOD plātnēm. Plātnes ir ideāli piemērotas izmantošanai telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, tajā skaitā baseina telpās un SPA. Dizaina iecere bija izmantot neitrālas krāsas griestu un sienu apdarē, tādējādi akcentējot raibās flīzītes, zaļos augus un džakuzi, baseinus. SPA zonā uzstādītas 1200x600 mm CEWOOD plātnes ar 1.5 mm platu ēveļskaidu. Lai varētu uzstādīt tās iekārto griestu sistēmā, plātnes ir 15 mm biezas un bez profila. CEWOOD plātnes SPA zonā ne tikai palīdz nodrošināt optimālu klimatu, bet arī paaugstina akustisko komfortu, kas ir svarīgi telpās ar tik lielu apmeklētāju plūsmu.


Izmantotie materiāli:
CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1.5 mm
Plātnes biezums: 15 mm
Plātnes izmērs: 1200x600 mm
Krāsa: Naturāla
Profils: P0
Apjoms: 180 m2