Privātmāja Tukumā

Privātmājas dizaina sākuma stāsts bija netipisks, klients bija redzējis CEWOOD plātnes un vēlējās tās izmantot savā griestu apdarē. Kā pamata griestu plātņu krāsa tika izvēlēta pelēkā un balstoties uz šo lēmumu, tika veidots visas mājas dizains. Sākotnēji dizainere šaubījusies, vai pelēkais tonis neradīs saspiestības vai tumsas sajūtu, taču sasniegtais rezultāts bijis tieši pretējs, pateicoties plātņu struktūrai, telpas izskatās telpiski dziļākas un lieliski vizuāli izkliedē gaismu.

Mājas saimnieki ir kvalitatīvas mūzikas cienītāji, tāpēc izvēlējās uzstādīt profesionālu mūzikas sistēmu un jomas profesionāli iztestēja un augsti novērtēja telpu akustiskās īpašības.

Privātmājā ir arī tehniskā telpa, kurā ir dažādas apkures un ūdens apgādes sistēmas, taču, pateicoties CEWOOD plātnēm, citās istabās nav dzirdamas skaņas no šīm ierīcēm.

Mājas saimniece uzsver: "Visi mūsu ciemiņi uzreiz pamana griestus un vienmēr interesējās par tiem. Esam dzirdējuši tikai pozitīvas atsauksmes par tiem. Mēs jūtamies ļoti labi un komfortabli savā mājā un priecājamies par tā interjeru katru dienu."Izmantotie materiāli:
CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1.0 mm
Plātnes biezums: 25 mm
Plātnes izmērs: 1200x600 mm
Krāsa: balta, pelēka
Profils: P5
Apjoms: 160 m2

Izmantoti materiāli ir Rīgas noliktavas standarta sortiments. Pieejamo sortimentu un tā cenas var apskatīt šeit.