Rīgas Doma kora skola

  Rīgas Doma kora skolā apvienots labākais no pasaules koru skolu tradīcijām ar labāko no Latvijas kultūrizglītības. Skolā mācās bērni un jaunieši no visas Latvijas, tā ir pievilcīga arī ārvalstu jauniešiem. Ņemot vērā skolas specifiku, akustikai tika pievērsta pastiprināta uzmanība. Griestu apdarei sākotnēji tika apsvērts reģipsis, taču iepazīstoties ar CEWOOD plātņu priekšrocībām un tehniskajām specifikācijām, izvēle tika mainīta viennozīmīgi par labu CEWOOD.

Telpās, pateicoties izvēlētajiem materiāliem, no griestiem, līdz grīdai un pat durvju aizvēršanas sistēmai, ir izdevies sasniegt optimālus akustiskos apstākļus, kas ļaus skolas audzēkņiem un pasniedzējiem strādāt kvalitatīvi.

Skolai raksturīgi gan garie gaiteņi, gan dažādu izmēru mācību telpas, tajā skaitā - nelielas. Lai telpas būtu arī ar pievienotu estētisko vērtību, tika variēts ar griestu apdares plātņu un grīdas segumu, kā arī sienu krāsu. Sasniegtais efekts ir pārliecinošs un jau septembrī uzsākot mācības renovētajās telpās, audzēkņi būs priecīgi, katru dienu pavadot šeit.


Izmantotie materiāli:
CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1.0 mm, 1.5 mm
Plātnes biezums: 25 mm
Plātnes izmērs: 1200x600 mm
Krāsa: balta, pelēka, naturāla
Profils: P5
Apjoms: 1200 m2

Izmantoti materiāli ir Rīgas noliktavas standarta sortiments. Pieejamo sortimentu un tā cenas var apskatīt šeit.