Salaspils 2. pirmsskola


 Bērni ir Latvijas nākotne un tā tiek veidota šodien, tāpēc arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta pirmsskolas izglītībai. Lai varētu sekmīgi sniegt prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas bērnam, pirms viņš nonāk skolā, tiek paaugstināts apmācību pakalpojuma līmenis un tiek pastiprināti domāts par telpu piemērotību. Bērnudārzu telpām ir specifiskas prasības, izvēlētiem materiāliem jāatbilst augstākajai kvalitātei, lai bērni un pedagogi justos ērti un komfortabli, turklāt, paturot prātā mazuļu vecumam atbilstošo aktivitātes un skaļuma līmeni, telpām jābūt pietiekami plašām un skaņu absorbējošām.

Salaspils 2. pirmsskolas projektā ir padomāts par visu - akustiku, telpu mikroklimatu, gaumīgu vizuālo izskatu, gan ēkas ekspluatācijas ērtību. CEWOOD plātnes kā griestu apdares risinājums palīdz sasniegt visus šos mērķus. Objekts ir  interesants arī ar to, ka tajā ir uzstādītas CEWOOD revīzijas lūkas. Tās ne tikai ļauj piekļūt jebkurā brīdī apsplēptajām komunikācijām, bet arī saglabā visas CEWOOD plātņu priekšrocības.

Šobrīd Salaspils 2. pirmsskolas izglītības iestādes būvdarbi ir finiša taisnē un starp pašvaldības speciālistiem, būvniekiem notiek aktīva sadarbība, lai pēc iespējas ātrāk mazie salaspilieši varētu bērnudārzu apmeklēt.

Izmantotie materiāli:

CEWOOD Akustiskā plātne, Revīzijas lūkas
Skaidas platums: 1,5 mm;
Plātnes biezums: 35 mm
Plātnes izmērs: 1200x600 mm; 600x600 mm 
Krāsa: naturāla
Profils: P0
Stiprināšanas veids: montāža ar skrūvēm uz CD profila karkasa

Apjoms: 3400 m2; 350 revīzijas lūkas