Garīgo prakšu centrs Stacija

 Ļūžņa Stacija. No 1916. -1963. gadam kļuva par Ziemeļkurzemes slavenā mazbānīša stacijas punktu un kalpoja par Lūžņas ciema iedzīvotāju tikšanās vietu. Vēlāk šo piekrastes zonu pārņēma PSRS armija. Militārām vajadzībām, šeit tika izbūvētas vairākas milzīgas un monolītas ēkas, taču autentiskā stacijas ēka tika saglabāta.

 Tā kā vietu ieskauj meži un piejūras zona, un tai ir dabas parka statuss ar liegumu būvēt jaunas ēkas. Pateicoties esošajām ēkām Lūžņas stacija 2019. gadā sāka atdzimt un transformēties par Garīgo prakšu centru - Stacija. Esam ieguldījuši milzum daudz darba, lai sāktu esošo ēku renovāciju un iekoptu teritoriju, kura visu šo laika posmu bijusi novārtā.

 Stacijā ēkas kalpo gan kā klusuma nams, gan vieta meditācijas retrītiem, gan arī rituālu un dabas prakšu vieta. Īpaši būtiski bija izvēlēties materiālu, kurš būtu pietuvināts dabai ar akustiskajām īpašībām un askētisku dizainu. Lai jebkurš viesis, šeit justos gaidīti, harmonijā gan iekšēji, gan ārēji un vienmēr būtu priecīgs atgriezties un apstāties Lūžņas Stacijā.

Garīgo prakšu centra Stacija vadītāja - Lita Rubene

"Cewood plāksnes ir ekoloģisks, lieliski skaņu slāpējošs un piedevām dekoratīvs apdares materiāls." Juris RubenisIzmantotie materiāli:
CEWOOD Akustiskā plātne
Skaidas platums: 1.5 mm
Plātnes biezums: 25 mm
Plātnes izmērs: 1200x600 mm
Krāsa: Naturāli krāsota
Profils: P5
Apjoms: 400 m2